banner
 Domů
 Závody & akce
 Mládež
 Členská sekce
 Ubytování
 O klubu
 Z historie YC
 Partneři klubu
 Lodní třídy
 Kontakty
 Odkazy

Aktuality

25.6.2018
O pernikovou chaloupku 2018 - vysledky
 
18.2.2018
Letni soustredeni 2018
 
29.1.2018
Primestsky tabor
 

Archív aktualit

YC Pardubice | Stránku vytvořil Martin Srdínko |

Zpráva z výroční konference YC Pardubice 2009

Dne 28.3.2009 se uskutečnila výroční konference klubu. V minulých letech jsme se scházeli na Zámečku ve St. Čivicích, letošní konference byla historicky první v areálu YC na Seči. Zajimavostí je datum konaní 28.3.2009, které je přesně rok po nabytí areálu do majetku klubu.

Jako první na konferenci vystoupil předseda klubu Jirka Lejhanec se zprávou o činnosti klubu v loňském roce a zrekapituloval sportovní úspěchy našich závodníků, zejména pak mladší generace. Jako další přednesl dvě zprávy Martin Srdínko. První se týkala žádostí o granty podaných vedením klubu, druhá se týkala činností členů klubu v areálu klubu na Seči. Se svými příspěvky vystoupili také Mirek Hodač - činnost HZS při YC Pardubice a Jirka Licek - referát o letním a zimním soustředění mládeže. Věra Hrnčálová seznámila zúčastněné s finanční situací klubu.

Dalším bodem programu bylo personální obsazení výboru YC. Pro velké pracovní vytížení dvou stávajících členů Karla Čajčíka a Tomáše Hanuše byli místo nich nominováni dva noví členové, a to Tomáš Pop a Vlastík Dlouhý. V jejich novývh funkích jim přejeme hodně úspěchů.
Milan Hrnčál oznámil zvýšení cen za licence, jak bylo odsouhlaseno na celostátní konferenci ČSJ. Nově zaplatí dospělí 400 Kč, mládež 200 Kč. Stokorunový rozdíl oproti loňským cenám bude použit na podporu mládeže. Další významnou zpávou pro jachtaře je zavedení "povinného ručení" na loď, která se účastní závodu pod hlavičkou ČSJ. Po oficiální části schůze následovala volná diskuze.

Na závěr lze říci, že celé setkání se povedlo a konání v areálu YC se osvědčilo. Nezbývá než si přát, abychom se v tak hojném počtu nescházeli jen jednou ročně, ale mnohem častěji.

Martin Srdínko
YC Pardubice