banner
 Domů
 Závody & akce
 Mládež
 Členská sekce
 Ubytování
 O klubu
 Z historie YC
 Partneři klubu
 Lodní třídy
 Kontakty
 Odkazy

Aktuality

25.6.2018
O pernikovou chaloupku 2018 - vysledky
 
18.2.2018
Letni soustredeni 2018
 
29.1.2018
Primestsky tabor
 

Archív aktualit

YC Pardubice | Stránku vytvořil Martin Srdínko |

Rodinný jachtařský kemp 2012

Yachtclub Pardubice pro vás připravuje Rodinný jachtařský kemp 2012

Místo: Sečská přehrada – Ústupky

Termín: 30. 6. – 6. 7. 2012

Akce je určena společně pro rodiče a jejich děti, kteří se chtějí seznámit s rekreačním i závodním jachtingem, naučit se základy ovládání plachetnice, poznat nové prostředí a kamarády.

Program:
Základy teorie jachtingu, lodní třídy a kategorie, plavby na lodích pro děti, výletní plavby pro rodiče. Společné besedy u táborového ohně. Filmy o dětském jachtingu.

Rezervace a ubytování:
Rodinné týmy se mohou již nyní přihlásit k účasti tím, že si zajistí rezervaci jedné z 18ti čtyřlůžkových chat v areálu YC Pardubice na tento termín, případně rezervaci místa pro ubytování ve vlastním karavanu. Zájemci, kteří se přihlásí po vyčerpání ubytovací kapacity budou vedeni jako náhradníci a mohou být přijati do kempu pouze v případě uvolnění rezervace a to v pořadí dle data doručení přihlášky. Stravování si účastníci zajišťují samostatně.

Cena: Účastníci kempu hradí náklady za ubytování formou zálohy a doplatku dle ceníku ubytování v areálu klubu. Navíc bude požadován jednorázový příspěvek na zajištění jachtařského programu včetně zapůjčení lodí ve výši 1000,-Kč za každou rodinu na celý týden.

Plakát