banner
 Domů
 Závody & akce
 Mládež
 Členská sekce
 Ubytování
 O klubu
 Z historie YC
 Partneři klubu
 Lodní třídy
 Kontakty
 Odkazy

Aktuality

25.6.2018
O pernikovou chaloupku 2018 - vysledky
 
18.2.2018
Letni soustredeni 2018
 
29.1.2018
Primestsky tabor
 

Archív aktualit

YC Pardubice | Stránku vytvořil Martin Srdínko |

Zprávy z jarní činnosti

LT 29er má za sebou od jara dvě soustředění - jedno v Zadaru (video zde ) a jedno na Lago di Garda, včetně účasti na závodech v italském klubu v Arcu (zpráva zde )

První pohárový závod se odjel 21.-22.4. v Lipně nad Vltavou. Jára a Petr měli trochu smůlu, poslední rozjížďkou přišli o první místo, tedy na shodu bodů skončili celkově na druhém místě. Druhý závod se jel o prodlouženém víkendu 5.-7.5. v Černé v Pošumaví. Týden před tím měla LT 29er soustředění určené hlavně pro začínající posádky. A tentokrát už se kluci nenechali předjet a skončili na prvním místě. Za YC Pardubice máme v této lodní třídě už zástupce ve dvou posádkách, přidal se Jáchym Kubů, který letos začíná na 29eru s Jirkou Smrčkou z ČYKu. Skončili sice poslední, ale sbírají zkušenosti a na 29eru se jim líbí.

Nelení ani další členové klubu: Bára Košťálová má za sebou soustředění na Mallorce, účast ma ME Laser Radial na Balatonu a MČR Laser Radial na Nových Mlýnech. Na Mlýnech byli i závodníci na LT Evropa - David Lejhanec, Adam Plodek a Veronika Hodačová.

V lodní třídě RS Feva má YC Pardubice další šikovné mladé jachtaře. Posádka Lucka Košatová (ČYK) a Eliška Richterová (YC Pardubice) skončila na pohárovém závodě v Černé v Pošumaví na 2. místě v celkovém pořadí a zvítězily v dívkách. I druhá smíšená posádka Lukáš Košata (ČYK) a Honzík Richter (YC Pardubice) si vedla dobře, skončila na 7. místě a na 11. byl Štěpán Veselý (YC Pardubice) společně se s Kubou Václavíkem z Mácháče. A aby výčet byl úplný zástupce jsme měli i v LT RS500 Elenu Veselou.

nahled obrazku nahled obrazku nahled obrazku nahled obrazku