banner
 Domů
 Závody & akce
 Mládež
 Členská sekce
 Ubytování
 O klubu
 Z historie YC
 Partneři klubu
 Lodní třídy
 Kontakty
 Odkazy

Aktuality

3.10.2017
Mistri CR v 29er
 
3.9.2017
Brigada 2.9.
 
6.8.2017
O Stit mesta Pardubic
 
16.4.2017
Brigadnicke hodiny v clenske sekci
 

Archív aktualit

YC Pardubice | Stránku vytvořil Martin Srdínko |

Ocenění pro Pavla Havelku

Dne 21.1.2016 se v Pardubicích konalo vyhlášení ankety Pardubického deníku "Nejlepší sportovec pardubicka 2015", kde byl mezi pěti oceněnými v kategorii trenér také Pavel Havelka.

Oficiální zpráva z internetových stránek města Pardubic:

Pavel Havelka - jachting – Yachtclub Pardubice
za tréninkovou přípravu závodníků, doprovod a podporu na vodě během závodů a vytvoření stabilního družstva závodníků v lodní třídě RS Feva, účastnící se pravidelně pohárových závodů v rámci České republiky. Zároveň oceňujeme jeho aktivní práci se začínajícími jachtaři a to jak formou teoretické přípravy, pravidelných tréninků na vodě i letního soustředění v areálu Yachtclubu na Seči. Pavel Havelka je aktivní také jako rozhodčí při závodech pořádaných klubem i mládežnickými lodními třídami, je také aktivním členem Hladinové záchranné služby, která poskytuje podporu závodníkům na vodě.


Slovo trenéra:
ke shora uvedenému bych rád řekl několik důležitých věcí. Především považuji toto ocenění ne za individuální, ale ocenění spousty lidí, kteří se na práci vedoucí k tomuto výsledku podíleli. Určitě jsou to děti, jejich rodiče, vedení klubu a další členové klubu, kteří se aktivně různou měrou o toto ocenění zasloužili. Seznam by byl dlouhý. Rád bych však, zejména co se týče vytvoření závodního týmu RS Feva, jednoho člověka vzpomenul, protože on byl tím, kdo to celé vymyslel, domluvil a díky jeho osobnosti bylo poměrně jednoduché to potom celé realizovat. Byl to Jarda Košťál, který už bohužel mezi námi není, takže Jardo velké díky.

Pavel Havelka

nahled obrazku nahled obrazku nahled obrazku